Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowodvorski FLEX SHADE

2 produkty
Montaż: Montaż

Giętkie przewody-ramiona zwieńczone oprawką zabezpieczoną tekstylnym abażurem to cecha wyróżniająca wszystkie lampy Nowodvorski Flex Shade. Dzięki giętkim przewodom użytkownik zyskuje swobodę ustawienia abażuru i tym samym swobodnej modyfikacji wyglądu lampy, zgodnie z własnym pomysłem i potrzebami aranżacyjnymi wnętrza. Co ważne, giętkie przewody zastosowano również w wielopunktowych lampach tej serii.

Wiszące lampy wielopunktowe Nowodvorski Flex Shade

Podstawą kolekcji oświetlenia wewnętrznego Flex Shade są lampy sufitowe wielopunktowe przeznaczone do montażu natynkowego, idealnie nadające się do takich pomieszczeń mieszkalnych jak nowocześnie urządzone salony i jadalnie, pokoje dziecięce i młodzieżowe. Sufitowe lampy Nowodvorski Flex Shade wyposażone są w kilka niezależnych punktów świetlnych, z których każdy zabezpieczony jest minimalistycznym abażurem tekstylnym. Co ważne, dzięki giętkim przewodom-ramionom wszystkie punkty świetlne lamp są ruchome. Seria lamp Nowodvorski Flex Shade składa się z kilku wielopunktowych lamp wiszących i ściennych w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i białej.

Modne lampy ścienne Nowodvorski Flex Shade na giętkim przewodzie

Dopełnieniem dla lamp wiszących wielopunktowych Flex Shade są wchodzące w skład kolekcji jednopunktowe kinkiety Nowodvorski. Podobnie jak przy lampach sufitowych, także w tym przypadku zastosowano giętkie przewody i minimalistyczne abażury tekstylne w kolorze czarnym i białym. Elementem wyróżniającym ścienne lampy Nowodvorski Flex Shade są dyskretne przełączniki umieszczone w obudowie przylegającej do ściany, które zapewniają możliwość wygodnej obsługi kinkietów (ich włączania i wyłączania) bez potrzeby używania głównego włącznika ściennego.

Sufitowe i ścienne lampy Nowodvorski Flex Shade są dobrym wyborem dla miłośników nowoczesnych aranżacji o nieco cieplejszym, bardziej eleganckim charakterze. Tekstylne abażury nadają konstrukcji lamp przyjemny, mniej surowy wygląd. Pomagają również w rozpraszaniu światła, z powodzeniem zastępując lampy świecące punktowo. Wybierz lampy z giętkimi przewodami i dodatkowo zyskaj możliwość ustawiania abażurów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.62 / 5.00 258 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-28
Super obsługa i kontakt
2024-02-25
Bez zastrzeżeń
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel