Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

OIA LED

2 produkty
Pokaż tylko Pokaż tylko

Z myślą o dyskretnej instalacji oświetlenia przyschodowego stworzono oprawy podtynkowe Nowodvorski OIA LED. To niewielkie kinkiety wyposażone w zintegrowane źródło światła o małej mocy, zapewniające możliwość subtelnego podświetlenia najbliższej przestrzeni, po zainstalowaniu tuż przy stopniach schodów, znacząco zwiększające bezpieczeństwo ich użytkowania po zmroku.

Dyskretne oprawy przyschodowe

W celu poprawy bezpieczeństwa poruszania się po schodach i dla ich dekoracyjnego podświetlenia powstała seria dyskretnych opraw podtynkowych wyposażonych we wbudowane źródło światła LED o mocy 1W. Oprawy podtynkowe Nowodvorski OIA LED z powodzeniem można wykorzystać nie tylko do podświetlenia schodów, ale także innych ciągów komunikacyjnych, przede wszystkim długich korytarzy i przestronnych przedpokojów. Wykonane z aluminium oprawy są trwałe, ale nie zostały przystosowane do montażu zewnętrznego. To oświetlenie wewnętrzne, w domyśle przyschodowe, które ma jednak znacznie szersze możliwości stosowania, zgodnie z potrzebami aranżacyjnymi wnętrza i indywidualnymi preferencjami użytkownika.

Kinkiety podtynkowe do oświetlania podłóg i schodów

Ze względu na specyficzny sposób wykonania oprawy podtynkowe Nowodvorski OIA LED świecą kierunkowo, oświetlając przestrzeń znajdującą się poniżej miejsca ich montażu, pod stałym kątem. Dzięki temu kinkiety ścienne OIA LED doskonale sprawdzają się w charakterze dyskretnego oświetlenia podłóg i stopni schodów. Nie odstają od powierzchni ściany i dzięki temu są niemal niewidoczne. Firma Nowodvorski oferuje dwie wersje kolorystyczne opraw podtynkowych tej serii, białą i czarną, o średnicy 4,8 cm każda.

Przeznaczone do dekoracji schodów i zwiększenia bezpieczeństwa ich codziennego użytkowania, energooszczędne oprawy podtynkowe Nowodvorski OIA LED mogą być stosowane również do oświetlania podłóg w przedpokojach i na korytarzach, w kuchni lub innym pomieszczeniu mieszkalnym. Ze względu na montaż podtynkowy oprawy wtapiają się w lico ściany i są niemal niewidoczne.

Zaufane Opinie IdoSell
4.64 / 5.00 348 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-13
Bardzo szybko i sprawnie
2024-04-09
Jeszcze nie powieszone, ale już w pudełku robią wrażenie
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel